Hästens
2000T
200x200

Cena na vyžiadanie
MODEL Kontinenálna rada
FARBA Blue Check CB001
MATRAC 2000T
TVRDOSŤ Firm
DIVÁN Delený 100x200
ČELO Ebbe 125 cm
TOPPER BJX Luxury Topper
STAV Vystavený model
tovar skladom v Ivanke pri Dunaji
Hästens
Hästens

Hästens pôsobí na trhu od roku 1852. Je jedným z najstarších výrobcov postelí na svete.  Vízia dokonalosti, spôsob práce a myslenia sú vlastnosti, ktoré vám prinášajú tie najlepšie postele na svete.

Každý človek počas svojej existencie prespí v priemere 25 rokov, teda tretinu svojho života. Cieľom Hästens je, aby vám postele poskytli ten najlepší predstaviteľný spánok. Namiesto umelých materiálov imitujúcich prírodu používame prírodu samú. V žiadnej posteli od Hästens preto nenájdete latex, umelú hmotu, penovú gumu ani polyuretán. Každá z nich obsahuje len čisté konské vlasy, bavlnu, ľan, vlnu a drevo z borovíc vypestovaných na severe Švédska. A pretože súčasťou prírody ste aj vy sami, čo môže byť prirodzenejšie ako spať v prírode?

Postele Hästens sú skutočne mimoriadne kvalitné. Potvrdzuje to aj fakt, že na všetky modely je poskytovaná 25 – ročná záruka. Hästens je jediný výrobca postelí na svete, ktorého kompletný sortiment je vyrobený v súlade s prísnymi normami severského ekologického certifikátu Swan a zároveň spĺňa 100 najprísnejších noriem testu Öko-Tex 100. 

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať

exkluzívny nábytok