Hästens
Maranga & Excel
120x200

11 186 € 15 980 €
FARBA Taupe Check CB065
TVRDOSŤ Extra Firm
DIVÁN 120x200
ČELO David 125
tovar skladom v Ivanke pri Dunaji
Hästens
Hästens

Hästens pôsobí na trhu od roku 1852. Je jedným z najstarších výrobcov postelí na svete.  Vízia dokonalosti, spôsob práce a myslenia sú vlastnosti, ktoré vám prinášajú tie najlepšie postele na svete.

Každý človek počas svojej existencie prespí v priemere 25 rokov, teda tretinu svojho života. Cieľom Hästens je, aby vám postele poskytli ten najlepší predstaviteľný spánok. Namiesto umelých materiálov imitujúcich prírodu používame prírodu samú. V žiadnej posteli od Hästens preto nenájdete latex, umelú hmotu, penovú gumu ani polyuretán. Každá z nich obsahuje len čisté konské vlasy, bavlnu, ľan, vlnu a drevo z borovíc vypestovaných na severe Švédska. A pretože súčasťou prírody ste aj vy sami, čo môže byť prirodzenejšie ako spať v prírode?

Postele Hästens sú skutočne mimoriadne kvalitné. Potvrdzuje to aj fakt, že na všetky modely je poskytovaná 25 – ročná záruka. Hästens je jediný výrobca postelí na svete, ktorého kompletný sortiment je vyrobený v súlade s prísnymi normami severského ekologického certifikátu Swan a zároveň spĺňa 100 najprísnejších noriem testu Öko-Tex 100. 

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať

exkluzívny nábytok